Zielona szkoła – wycieczki w zgodzie z naturą

Stanica to idealne miejsce na organizowanie wycieczek i biwaków szkolnych. Bliskość natury pozwala dzieciom na poznawanie piękna przyrody i odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Niecodzienna forma, pozwoli na szybkie przyswojenie informacji przekazanych na lekcjach, a Twoi uczniowie nawet nie zauważą, że dowiedzieli się tyle nowych rzeczy!

Nasz ośrodek jest oddalony od ruchliwych ulic, a jego teren jest ogrodzony. Dzięki temu wybierając się na wycieczkę ze swoimi podopiecznymi, zapewnisz im bezpieczeństwo.

Posiadamy 12 domków letniskowych, w każdym z nich znajduje się pięć łóżek. Po uprzedniej rezerwacji, jesteśmy w stanie przyjąć nawet sporej wielkości grupy.

Potrzebujesz większej ilości informacji? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Wycieczka szkolna w Stanicy

Wycieczki szkolne organizowane na terenie Stanicy to moc atrakcji dla biwakowiczów. Nasz ośrodek znajduje się 400 m. od Jeziora Charzykowskiego. Znajdziesz tu kąpielisko z opieka ratownika. Teren otaczają lasy i ścieżki rowerowe oraz piesze, więc jest to znakomite miejsce do wypoczynku. Skorzystajcie z dobrodziejstwa Borów Tucholskich i Kaszubskiej Marszuty, wybierając się na edukacyjną wycieczkę.

Na terenie Stanicy znajdziesz też atrakcje dla dzieci, takie jak plac zabaw, trampolina i pole do siatkówki. Dzięki temu, Twoi podopieczni aktywnie spędzą czas na świeżym powietrzu, ucząc się współpracy i zasad zdrowej rywalizacji. To świetny moment na integrację klasy czy grupy i poznawanie swoich możliwości przez jej uczestników.

Najbardziej wyczekiwaną częścią dnia przez dzieci na wycieczce jest wieczór. W Stanicy każdy wieczór będzie wyjątkowy.Udostępniamy miejsce na ognisko. Wspólne śpiewanie, zabawa i pyszny posiłek na pewno przypadną do gustu wszystkim uczestnikom wycieczki.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas

Stanica to wyjątkowe miejsce, z indywidualnym podejściem do każdego Gościa. Dbamy o zapewnienie komfortowej atmosfery do wypoczynku i nauki. Kochamy dzieci i podchodzimy do z troską, starając się umilać pobyt w naszym ośrodku. Udzielamy informacji o okolicy i pomagamy w wyborze ciekawych miejsc, które warto zobaczyć.

Zadzwoń do nas i przekonaj się, że warto nas poznać!

Bądźmy w kontakcie

Poniżej znajdziesz niezbędne dane kontaktowe, umożliwiające szybkie uzyskanie informacji.

Zapraszamy do składania rezerwacji.

Stanica Wodna PTTK Charzykowy

Wzgórze 1, 89-606 Charzykowy

e-mail: stanicacharzykowy@op.pl

Ośrodek – noclegi

tel. 52 39 881 05

tel. kom. 600 975 620

Spływy kajakowe – tel. 692 021 141 | Leśne Bistro Charzykowy – tel. 533 761 052