Spływy kajakowe – kajakiem przez Brdę

Charzykowy to idealne miejsce na rozpoczęcie spływu kajakowego na rzece Brdzie. Malownicza miejscowość, znajdująca się na terenie Parku Narodowego Bory Tucholskie dostarcza wrażeń wizualnych wszystkim miłośnikom przyrody. Znajdziesz tu nie tylko piękne  jeziora i rzeki, ale i lasy, bogate we florę i faunę.

Brda – spływ kajakowy po Królowej Borowiackich Rzek

Spływ kajakowy rzeką Brdą uważany jest za jeden z najpiękniejszych i najbardziej urozmaiconych szlaków nie tylko na terenie kraju ale i całej Europy. Jednocześnie Brda, bywa nazywana autostradą wśród rzek, ze względu na doskonałe warunki, jakie stwarza początkującym kajakarzom. Jest rzeką długą i szeroką, co czyni ją wygodną do przepłynięcia.

Dzięki temu, Brda jest polecana dla początkujących kajakarzy i osób, którzy nie wymagają od spływu dużych wrażeń i skoków adrenaliny. Doskonale sprawdzi się dla rodzin z dziećmi, rozpoczynających swoją przygodę  z kajakarstwem.

Rzeka Brda jest najdłuższą z rzek na terenie Borów Tucholskich i ma aż 239 kilometrów. Umożliwia odbycie jednodniowej wycieczki, jak i kilkunasto dniowego pobytu wraz z nocowaniem w namiocie lub schronisku. Jest jedną z najczystszych rzek na terenie województwa i stanowi nie lada gratkę dla wszystkich kajakarzy, którzy cenią sobie różnorodność przyrodniczą.

Spływy kajakowe ze Stanicą – doświadczenie i konkurencyjne ceny

Nasz ośrodek posiada długoletnie doświadczenie w organizacji spływów kajakowych, zarówno dla grup zorganizowanych jak i osób. Sami jesteśmy miłośnikami aktywnego spędzania czasu i sportu, jakim jest kajakarstwo. Z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie spływ, który pozwoli Ci na poznanie okolicznych atrakcji i cieszenie się pięknem otaczającej nas przyrody.

Stanica organizuje spływy kajakowe:

  • dla rodzin;
  • dla grup zorganizowanych;
  • dla osób indywidualnych;
  • w ramach spływu, oferujemy transport kajaków i osób;
  • na terenie rzek Brda, Zbrzyca i Wda;
  • w konkurencyjnej cenie i dostosowane do potrzeb i sugestii Klienta.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Informacji dotyczących organizacji spływów kajakowych, udzielamy pod numerem telefonu:

692 021 141