Bar leśny

Lubisz dobrze zjeść? My też! Dlatego na terenie ośrodka Stanica znajdziesz Bar Leśny, oferujący dania kuchni polskiej i regionalnej. W naszej restauracji znajdziesz pyszne i dobrej jakości przygotowane przez nas własnoręcznie posiłki składające się z dań sezonowych i naszej stałej oferty.

Nasze menu jest oparte na składnikach, z których słynie nasz region. Świeże ryby, grzyby i wysokiej jakości mięso to podstawa większości z nich. Posiadamy w swojej ofercie dania jarskie i mięsne, tak więc każdy Gość naszej restauracji znajdzie tu coś dla siebie.

GODZINY OTWARCIA BARU LEŚNEGO

12:00-18:30

REZERWACJE

tel 533 761 052

TU JESTEŚMY

Charzykowy, ul. Wzgórze 1

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

PRZEZ CAŁY ROK!

Wesele, urodziny i komunia

w malowniczych Charzykowach

Bar Leśny w Stanicy to idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych, takich jak wesele czy Pierwsza Komunia Święta. Bliskość jeziora i lasów gwarantuje intymną atmosferę, pozwalającą cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Na terenie ośrodka Stanica znajdziesz atrakcje dla najmłodszych Gości, dzięki czemu masz pewność, że na Twojej uroczystości nikt nie będzie się nudził.

Do Twojej dyspozycji posiadamy salę, zdolną pomieścić około 80 Gości. Organizujemy takie uroczystości jak urodziny, jubileusze, komunie, wesela i stypy oraz szkolenia pracownicze. Przygotowujemy indywidualne menu, dostosowane do ilości Gości i ich upodobań kulinarnych jak i charakteru uroczystości.

Po wcześniejszym uzgodnieniu, w sezonie, oferujemy nie tylko obsługę przyjęcia i przygotowanie sali, jak i również organizację noclegu dla przybyłych Gości.
Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 533 761 052 i poznaj szczegóły!